Jak o magii się kłamie – jawnie w imię jedynej wiary!

Dzisiejszy wpis nie był zamierzony… Zainspirowała mnie do niego jedna z aukcji w popularnym serwisie internetowym (wszyscy go znamy, więc nie będę się silił na pseudo reklamę 😉 ), w którym natknąłem się na pozycję wydawnictwa Agape pt. ” Magia – cała prawda. Wydanie III uzupełnione”.

Poniżej przedstawiam Wam opis publikacji, do którego za moment się ustosunkuję….

“Wrożbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie sztuki walki, techno – to tylko niektóre przejawy okultyzmu. Dziś szczególnie jesteśmy świadkami tego, jak szatan wytęża siły, by stworzyć iluzję swojego zwycięstwa nad człowiekiem. Tak naprawdę jednak jego władza uwidacznia się tylko tam, gdzie człowiek pozwala mu działać, gdzie słabnie więź z Jezusem, gdzie wkrada się grzech. Swoją niewiernością Pierwszemu Przykazaniu człowiek sam poddaje się diabłu, wobec którego jest potem bezsilny.

Jeżeli jednak zdecydowanie odrzuci wszelkie praktyki okultystyczne oraz podczas spowiedzi przylgnie z ufnością i wiarą do Jezusa, uznając Go za swojego jedynego Zbawiciela i Pana, wtedy Jezus przyjdzie do niego z całą swoją miłością, czułością, dobrocią i nieskończonym miłosierdziem, które gładzi wszystkie grzechy oraz uwalnia od wszelkich zniewoleń i więzów. Tylko Jezus jest naszym jedynym Panem i Mistrzem. On stworzył nas dla siebie i poza Nim, żyjącym i działającym we wspólnocie Kościoła, nie znajdziemy ani szczęścia, ani miłości, ani życia wiecznego.

Oddajemy do rąk Czytelników trzecie, poszerzone wydanie książki zawierającej najlepsze teksty dotyczące różnych zagrożeń duchowych. Zamieszczone w niniejszym tomie artykuły oraz świadectwa były publikowane w ostatnich kilkunastu latach w dwumiesięczniku „Miłujcie się!”, a także prezentowane na sympozjach pod nazwą Magia – cała prawda, organizowanych cyklicznie w różnych miastach Polski.”

Czy tytuł publikacji rzeczywiście przedstawia całą prawdę? Czy może jest to prawda pewnej grupy społecznej, która swoje sprawy (nie oceniając ich) powierzyła całkowicie fałszywemu kultowi, opartemu na machinacjach możnych instytucji kościelnej, jakie miały miejsce na przestrzeni wieków?

Nie oceniam nikogo. Nie różnicuję ludzi ze względu na wyznawaną wiarę. Niemniej katolicyzm jest jednym z najbardziej zbrodniczych i najbardziej zakłamanych systemów wiary, jaki kiedykolwiek powstał na świecie, a jednocześnie – jest najbardziej potężny i wpływowy mimo, iż wiara katolicka to znacznie mniej wyznawców niż np. Islam! Od najmłodszych lat wmawia się nam zafałszowaną historię Jezusa Chrystusa – zbawcy a zarazem i człowieka i Boga… Nie starczyłoby mi miejsca na całym moim blogu, aby dokładnie i szczegółowo opisać fałsz i obłudę tzw. “ojców” Kościoła katolickiego, która doprowadziła nie tylko miliony ludzi do śmierci, ale również – a może przede wszystkim z kolejnych milionów uczyniła mentalnych niewolników, którzy skazani są na marne życie na ziemi w imię nagrody po śmierci…

Jestem całkowicie innego zdania. Urodziłem się i wychowałem w rodzinie katolickiej. Miałem również kilkuletnią przygodę z tzw. wolnym chrześcijaństwem biblijnym. Przeczytałem wszystkie możliwe przekłady “Biblii”, jakie kiedykolwiek zostały wydane (nie tylko w języku polskim). I mogę całkowicie świadomie i odpowiedzialnie napisać – 99% to zmyślone lub częściej – skopiowane historie!

Mimo, iż żyjemy w XXI wieku, nadal niektóre środowiska związane z Kościołem katolickim obawiają się prawdy! Panicznie boją się tego, że osoby w pełni świadome, o otwartych umysłach, znające i praktykujące magię – najstarszą dziedzinę nauki w historii świata będą w stanie zagrozić ich fałszywej, indoktrynalnej hegemonii…

Poniżej przedstawiam Wam link do filmu na YT – bardzo ciekawy i niezwykle precyzyjnie określający czym naprawdę jest chrześcijaństwo, z korzeni którego wyrósł pogański kult katolicki… Jeśli jesteś katolikiem i praktykujesz magię (co np. jest w pełni możliwe w najbardziej skutecznej magii świata – eklektycznej magii La Santa Muerte) teoretycznie “łamiesz” zakazy, określone przez “Boga” w Starym Testamencie. Tym bardziej powinieneś /powinnaś zapoznać się z treścią niniejszego filmu i poznać całą prawdę – opartą o niezbite dane historyczne i przede wszystkim unikać publikacji takich jak ta, o której wspominam w dzisiejszym wpisie!

Obejrzyj film raz, dwa albo tyle razy, ile będzie niezbędne do tego, abyś zrozumiał / zrozumiała!

Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *