Wielkie Arkana – karta 11 – Koło Fortuny.

Koło Fortuny – kolejna 11- sta w kolejności karta Wielkich Arkan Tarota, oznaczona symbolem “X”. Jest to jedna z kilku, tzw. kart transformacyjnych – oznaczających daleko idącą przemianę zarówno nas samych, jak i okoliczności, które będą wywierać na nas zasadniczy wpływ.

Osoba, którą symbolizuje ta karta, to człowiek aktywny i odważny, pełen inicjatywy – szczęściarz, podróżnik.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty naturalnych w 100% kosmetyków i suplementów diety polskiej firmy o zasięgu międzynarodowym! Korzystasz z dobrodziejstw natury i zarabiasz własne pieniądze bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że klikniesz link, zamieszczony pod obrazkiem “Smocza Krew”!

Jest to człowiek silny, o wysokim stopniu moralności, odważny. Generalnie zadowolony z życia w każdym jego aspekcie i przyjacielski dla innych ludzi.

Sytuacja lub sprawa, o którą pytasz (lub pyta Twój klient) reprezentowana przez tę kartę, to losowa ale korzystna zmiana. Rozpoczęcie nowego cyklu w danej dziedzinie (aspekcie życia). Nagroda za wcześniejsze wysiłki, w które włożyliśmy sporo pracy i energii. Szansa na wygraną i / lub nagła, nieoczekiwana pomoc z zewnątrz.

W aspekcie miłości (emocje) karta Koło Fortuny mówi nam o pomyślnych zmianach w związku. Wskazuje na namiętność i satysfakcjonujący seks. Może również mówić o nadchodzącym kryzysie, który jednak obróci się na dobre.

Kiedy Koło Fortuny opisuje sytuację zdrowotną wskazuje na dobre zdrowie. Na czas przesilenia choroby czy koniec depresji.

Nowe możliwości, jakie pojawią się na horyzoncie, zmiana lub – w przypadku, kiedy właśnie poszukujesz zajęcia (nowa, lepsza praca) to znaczenie karty w kontekście pracy zawodowej czy prowadzenia własnego interesu.

Rada karty: koło losu wykonało pełny obrót. Coś się zakończyło po to, aby mogło się zacząć coś innego – nowego. Żyj aktywnie, ale uważnie i świadomie w teraźniejszości. Nie spiesz się. Jakakolwiek nadmierna aktywność nie jest teraz konieczna.

Karcie Koło Fortuny towarzyszy planeta Jowisz i znak zodiaku Strzelec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *