Wielkie Arkana – karta 8 – Rydwan.

Rydwan, to ósma w kolejności karta Wielkich Arkan, oznaczona symbolem “7”.

Osoba, którą reprezentuje ta karta, to ktoś niezależny, energiczny, rzetelny i asertywny. Idealnie pasuje do człowieka sukcesu, szefa lub wojskowego.

Jest to osoba szczera, optymistyczna, aktywna i wytrwała. Opanowana i rozwinięta duchowo. Zdecydowanie potrafi nad sobą panować.

Znaczenie karty w ogólnym ujęciu sytuacji lub sprawy, o którą pytasz lub pyta Twój klient mówi nam o zwycięstwie. Samodzielnie wypracowanym sukcesie. Postępie. Wieszczy pozytywne wiadomości, ale również spiętrzenie wydarzeń, brak czasu, podróż czy ogólnie – ruch. Oznacza także wysiłek – uparte dążenie do celu i pokonywanie przeszkód.

W kwestii zdrowia, karta Rydwan oznacza dobre samopoczucie, pomyślną kurację czy pozytywne skutki samouzdrawiania. Mówi nam również o szczęśliwym porodzie.

W zakresie miłości (emocje, uczucia) oznacza uczucie mocne i konstruktywne. Miłość, na którą należy zapracować, poszukać jej, przy okazji pokonując dodatkowe przeszkody i przeciwności losu.

W odniesieniu do pracy (prowadzenia własnego biznesu) przepowiada nam otrzymanie lub zmianę pracy. Satysfakcjonujący wysiłek (np. podniesienie kwalifikacji, dodatkowy kurs zawodowy, etc.), niezależność finansową i awans – w tym także społeczny.

Ogólna rada karty jest prosta i zawsze aktualna! Zmieniaj siebie – nie świat (lub alternatywnie: zmieniaj swój świat na lepsze!).

Karcie Rydwan odpowiadają: planeta Mars i znak zodiaku Koziorożec.

Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *