Wielkie Arkana – karta 9 – Moc (Siła).

Witam w kolejny wpisie z cyklu mini kursu kart Tarota – Arkana Wielkie. Dzisiaj czas na 9 – tą w kolejności kartę, oznaczoną symbolem VIII – w mojej talii opisaną jako Moc (występuje również określenie – Siła).

Osoba, którą reprezentuje ta karta, to człowiek silny, twórczy i pewny siebie. Potrafi zarabiać duże pieniądze. Dąży do stanowisk i sławy. Przeciwności losu go mobilizują. Lubi sport i pracę fizyczną.

Jest to osoba ambitna, wspaniałomyślna i wytrwała. Ma pasję i zapał, jest szczera, tak w intencjach, jak i w działaniu. Posiada wspaniałe zdolności organizacyjne.

W ujęciu ogólnym, dotyczącym sytuacji lub sprawy, o którą pytasz (lub pyta Twój klient) karta ta oznacza pokonywanie przeszkód. Dążenie do jasno określonego celu. Docieranie na drodze życia do nieujawnionych dotychczas talentów. Mówi nam o zwycięstwie i pojednaniu. Wskazuje również na pragnienie posiadania dziecka.

W aspekcie zdrowia Moc (Siła) pokazuje witalność i odporność fizyczną. Dobrą kondycję. Nie ma powodów do obaw czy zmartwień.

W miłości (emocjach) wskazuje na zdrowy erotyzm oraz namiętność w związku / relacji.

W zakresie spraw zawodowych, związanych z pracą czy też prowadzeniem własnego przedsięwzięcia oznacza pełen sukces! Objawić się on może w trafnych inwestycjach czy korzystnej umowie.

Ogólna rada karty brzmi następująco: Twoja odwaga powinna wynikać z mądrości, a nie z brawury. Będziesz wygrywać na każdym polu – w każdym aspekcie swojego życia jeśli odwołasz się do swojej wewnętrznej siły!

Karcie Mocy (Siły) odpowiadają: Słońce i znak zodiaku Lew.

Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *