Hermetyczne zasady ezoteryczne…

Każdy, kogo prawdziwie zajmuje jego własne życie – dobra passa, dobre zdrowie, świetne relacje z innymi ludźmi, etc. i… kto poważnie podchodzi do działań magicznych musi bezsprzecznie zapoznać się z siedmioma prawami hermetycznymi, które stanowią absolutną podstawę wiedzy ezoterycznej!

Nie możesz skutecznie zdziałać dosłownie niczego, jeśli nie poznasz i nie przyswoisz sobie tych prostych, ale jakże potężnych prawd wszechświata!

Aby Ci to ułatwić, zaczynam cykl wpisów, które przeprowadzą Cię przez tą tematykę. Oczywiście z racji objętości redakcyjnej każdego wpisu, a także ze względu na ograniczony czas (pracuję również zawodowo) – informacje, które będę tutaj przedstawiał będą bardzo podstawowe. Dadzą Ci one możliwość poznania praw i prawd oraz otworzą przed Tobą szansę na ich zgłębianie już we własnym zakresie.

W przygotowaniu jest również mój autorski kurs – 7 praw i prawd życia, który najpóźniej pod koniec stycznia 2021 roku będzie dla Ciebie dostępny w serwisie Guślarz Polski (cena kursu wynosi 299 złotych do końca stycznia 2021 roku / cena regularna od 1 lutego 2021 roku wyniesie 399 złotych). Znajdziesz tam nie tylko dogłębne i bardzo szczegółowe informacje na temat każdego z praw, ale również zapoznasz się z przykładami i możliwym ich zastosowaniem w życiu codziennym.

Od przyszłego piątku zapraszam Cię do śledzenia mojego bloga – co piątek będę omawiał w osobnym wpisie każde, kolejne prawo. Już dziś zapisz się do newslettera – nie ominą Cię żadne nowości!

Jeśli chcesz zapisać się do otrzymania kursu (zarówno w cenie promocyjnej, jak i później w regularnej) wyślij maila na adres: kontakt@guslarzpolski.pl z dopiskiem ” 7 praw i prawd życia.

Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *