Walentynkowy rytuał miłosny…

Zbliża się dzień 14 lutego… tradycyjnie uznawany za dzień zakochanych – popularne Walentynki. Niby dzień, jak co dzień… jednak w zbiorowej świadomości społeczeństw na całym świecie uchodzi za szczególny, co nadaje mu niesamowitej mocy energetycznej!

W związku z tym, w dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić Wam prosty (i jak zwykle skuteczny) rytuał miłosny mojego autorstwa, stworzony dla odwiedzających serwis Guślarz Polski specjalnie na dzień 14 lutego!

Zanim jednak przejdę do rzeczy, chciałbym ponownie zaprosić Was do subskrypcji mojego kanału na YT, na którym od połowy marca 2021 roku zaczną pojawiać się bardzo (podkreślam “bardzo”!) ciekawe filmy na temat pracy magicznej i np. odcinania negatywnych, złych i obcych energii za pośrednictwem pola rezonansowego serca (technika potwierdzona przez fizykę kwantową!). Subskrybuj zatem aby mieć pewność, że nic, co naprawdę ciekawe i interesujące (a przede wszystkim działające!) Cię nie ominie : https://www.youtube.com/channel/UCsrCqivsSnU1PJC4lytC02A

Przejdźmy zatem do rytuału na tegoroczne Walentynki…

Potrzebne rzeczy:

3-4 świece w kolorach: 2 czerwona i 2 różowe (najlepiej rozmiar “S”)

olejek różany (jeśli nie masz, może być np. lawendowy) – olejki dostępne są dziś w szerokim asortymencie marketów stacjonarnych. Docelowo możesz się w nie (i nie tylko) zaopatrzyć w jednym z wielu, działających sklepów internetowych. Osobiście polecam ten, do którego link dostępny jest w panelu serwisu Guślarz Polski po prawej stronie. Jeśli nie masz i nie zdążysz zakupić właściwego olejku – nic nie szkodzi. Pomiń ten krok podczas wykonywania rytuału.

kawałek folii (zwykłej lub aluminiowej) o wymiarach 20 x 20 cm

garnek, którego nie używasz do codziennego gotowania

kadzidło różane lub inne (np. Twoje ulubione)

garść płatków róży (kup 1 czerwoną, a następnie usuń z niej płatki)

Rytuał jest niezmiernie prosty. Nie wymaga większego przygotowania, czy zdobywania rozmaitych rzeczy, co może być dość czasochłonne (jeśli działaniami magicznymi nie zajmujesz się na co dzień).

Wykonanie:

  1. Świece (2 czerwone i 2 różowe) włóż do garnka a następnie ustaw na małym ogniu (poziom 3-4 jeśli masz indukcję). Zaczekaj aż wosk całkowicie się roztopi.
  2. Jeśli masz olejek różany (lub lawendowy) dolej do płynnego wosku 5-10 kropel olejku. W przypadku, kiedy nie masz olejku – pomiń ten krok i przejdź do kolejnego punktu.
  3. Do rozgrzanego i płynnego wosku wrzuć garść płatków czerwonej róży (zamieszaj delikatnie, aby równomiernie się ułożyły).
  4. Przelej gorący, płynny wosk na folię.
  5. Po kilkunastu sekundach, kiedy wosk nieco przestygnie ale nadal będzie mocno plastyczny uformuj przez folię wzór serca. Odłóż do wystygnięcia, a następnie zdejmij folię.
  6. Na tak stworzonym “sercu” wyryj imię i nazwisko (lub samo imię) ukochanej osoby, osoby, którą chcesz zdobyć lub miłość której chcesz podtrzymać.

Kiedy wykonasz już wszystkie czynności, zapal białą świecę i połóż przed nią odpowiednio przygotowane serce. Patrząc na płomień świecy pomedytuj przez ok. 15 minut. Postaraj się wyciszyć umysł, emocje, myśli i skupić wyłącznie na celu rytuału – ukochanej osobie, którą chcesz do siebie “przyciągnąć” lub utrzymać przy sobie (wzmocnić relacje). Gdy już właściwy obraz powstanie w Twojej głowie weź serce w obie dłonie, unieś je nieco ponad linię wzroku i wypowiedz trzykrotnie następujące słowa:

” O Święty Ogniu – Królu żywiołów, zesłany przez Źródło z mocą Aniołów! Ty jesteś stwórcą serca tego – daj mi to wszystko, co pragnę dla niego. W imię trzech i z mocą Jednego, tak niechaj się stanie, bo pragnę tego!”

Kilka słów wyjaśnienia: W imię Trzech i z mocą Jednego – odnosi się do mojego stylu życia, zgodnego z wiarą rodzimą (słowiańską). Ta sentencja wskazuje na działanie 3, słowiańskich bóstw: RODA – stwórcy wszystkiego, praojca ludzi i bogów, PERUNA – bóstwa piorunów (gromowładnego) oraz WELESA – Pana świata umarłych, ale przede wszystkim bóstwa magii i wszelkiego powodzenia. Jeśli nie pasuje Ci taka forma odwołania do istot wyższych, możesz zastosować dowolnie inną (np. do chrześcijańskiego boga, etc.) – tutaj zostawiam Ci dowolność, natomiast ja stosuje się do charakteru rodzimowierczego we wszystkich moich rytuałach, wykonywanych dla samego siebie.

Gdy zakończysz rytuał, pozwól aby świeca wypaliła się do końca. Serce schowaj w miejscu znanym tylko Tobie do chwili, kiedy uzyskasz pożądane efekty. Weź 15 minutową kąpiel (lub prysznic). To wszystko!

Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś!

Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *