Moje Usługi

Na kanwie prawie 20 – sto letniego doświadczenia w zajmowaniu się szeroko pojętą magią, ezoteryką i okultyzmem oraz mając wiedzę praktyczną moich przodków (matka i babka) oferuję profesjonalne usługi w następującym zakresie:

  1. Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń mieszkalnych i biurowych (usługowych, etc.)
  2. Oczyszczanie energetyczne osób.
  3. Harmonizowanie czakr za pomocą wahadeł.
  4. Sesje Q&A z wahadłem – 3 pytania, 3 odpowiedzi TAK lub NIE (ewentualnie NIE WIEM).
  5. Tarot klasyczny oraz karty Anielskie i Mądrość Ukrytych Królestw (lub sesja łączna ze wszystkich talii).
  6. Rytuały na zmówienie: miłość, zdrowie, powrót partnera, pozbycie się wampirów energetycznych, powodzenie w finansach, życiu zawodowym, poprawa zdrowia, etc. (w zależności od potrzeb). Rytuały wykonuję w oparciu o standardową “magię świec”, a także magię chaosu, magię przodków i magię krwi (w zależności od potrzeb – możliwość łączenia rytuałów). Wszystkie rytuały są autorskie lub pochodzą z zapisków moich przodków – zweryfikowane i sprawdzone.
  7. UWAGA! Jako jedna z nielicznych osób zajmuje się również zdejmowaniem klątw i uroków, a w bardzo indywidualnych przypadkach również wysyłaniem klątw!
  8. Tworzenie rytuałów i inwokacji na zamówienie.
  9. Inne – w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

UWAGA! Wykonywanie w/w usług łączy się z wkładem pracy i energii z mojej strony. Nie oczekuj proszę, że będę pracować za darmo (co niestety jest częstym błędem początkujących a także zlecających!) Za swoje działania dla Ciebie pobieram opłatę, jak każdy zleceniobiorca. Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą, wystawiam faktury (na życzenie klienta) i odprowadzam podatki 🙂 Tyle tytułem wyjaśnienia dla zainteresowanych.