O Mnie

Od prawie 20 lat zajmuje się szeroko pojęta magią i badaniem sił nadprzyrodzonych. Nie przynależę do żadnej, formalnej religii czy wiary bo uważam, że zarówno jedna, jak i druga stanowią nic więcej, jak tylko ograniczenia potencjału ludzkiego umysłu. A ten jest naprawdę potężny!

W zakresie moich zainteresowań jest “standardowa” magia (jak np. bardzo popularna, bardzo prosta i dość skuteczna zarazem magia świec), jak i nieco mniej znane jej odmiany – magia krwi, magia przodków czy magia chaosu.

W swojej pracy kieruje się zasadą praktyki a teorię, zdobywaną min. z książek tak polskich, jak i zagranicznych autorów traktuję wyłącznie jako uzupełnienie – nigdy nie, jako główne wytyczne!

Magia nie jest ani dobra, ani zła. Wprowadzenie podziału na “białą” i “czarną” magię oraz jej sferę pośrednią – “szarą” magię jest zdecydowanie niepotrzebne i przysparza zamętu w umysłach potencjalnych adeptów. Na tej stronie, zapoznacie się z “białą” i “czarną” magią, ale ten podział wprowadzam jedynie dla orientacji w temacie. Magia biała, szara czy czarna nie istnieje! Jest natomiast całkiem prawdziwa MAGIA, którą należy traktować wyłącznie jako narzędzie do urzeczywistnienia woli maga czy wiedźmy w świecie materialnym (rzeczywistym).

Wszystkie zagadnienia, jakie opisywać będę na stronie Guślarz Polski są w 100% sprawdzone i zweryfikowane. Co więcej – działają!

Znajdziesz tutaj wiele informacji – rytuałów czy zaklęć (choć wole je nazywać “inwokacjami”), z którymi wcześniej się nie spotkałeś przez “zamknięte” umysły autorów publikacji dostępnych na rynku. Wydaje się, że wszyscy oni “dotykają” tylko zewnętrznej części zagadnienia, bojąc się pójść dalej – w świat prawdziwej magii. W efekcie 99% potencjalnie zainteresowanych wybiera właściwy kolor świecy, czeka na odpowiednią fazę księżyca i wymawia słowa “mocy”, z których niewiele wynika…

Zastanów się na czym Ci zależy. Czy chcesz być jak “wszyscy” i łudzić się, że takie czy inne zaklęcie z książki, taki lub inny opisany w niej rytuał, przyniesie Ci korzyść? Czy może wolisz nauczyć się więcej. Więcej o nieznanych siłach. Więcej o sztuce tworzenia własnych rytuałów i inwokacji. Owszem – na tej stronie znajdziesz również gotowe zaklęcia, które możesz zakupić wraz ze szczegółową instrukcją wykonania danego rytuału. Możesz też “zamówić” u mnie inwokację / rytuał na konkretną okazję. Zachęcam Cię jednak do osobistego podejścia. Ono zawsze daje najlepsze rezultaty!