Ochrona / Odcięcie. Rytuał gwoździ i czarnej świecy.

W ramach “walki” z nie do końca właściwym podejście do tematu magii świec – zastosowania czarnej świecy, co jakiś czas będę publikować wpisy z rytuałami świec w tym kolorze. Odkłamuję to, co wielu napisało, nie mając kompletnie żadnej wiedzy w temacie, a jedynie opierając się na zasłyszanych kiedyś opowieściach – nigdy nie zweryfikowanych!

Poniższy rytuał jest mojego autorstwa – przeze mnie testowany, zweryfikowany przez osoby trzecie, dla których go wykonywałem. Jest w 100% bezpieczny i nie musisz obawiać się jego zastosowania. Oczywiście idealnie było by, gdybyś dysponował świecą z wosku naturalnego (świece naturalne w tym i innych kolorach, a także wiele więcej rzeczy niezbędnych do pracy magicznej znajdziesz TUTAJ). Jednak możesz z powodzeniem użyć także świecy zakupionej w pobliskim markecie lub nawet zwykłego podgrzewacza (byle zachować odpowiedni – w tym przypadku czarny kolor!).

Zatem – bierzmy się do pracy!

 1. Faza Księżyca: malejący (czyli minimum 2 dni po pełni)
 2. Dzień tygodnia: dowolny
 3. Pora dnia: dowolna.

Potrzebne rzeczy:

 1. jedna, czarna świeca (ewentualnie jeden, czarny podgrzewacz)
 2. siedem gwoździ (krótsze zdecydowanie lepsze od długich)
 3. Palo Santo
 4. turmalin i kryształ górski
 5. zdjęcie osoby, której wpływów chcemy się całkowicie pozbyć (w dobie internetu i FB nie jest to żaden problem!)

Wykonanie:

 1. Pobłogosław świecę następującymi słowami: ” Trzymam w mych dłoniach magiczną świecę. Pełna mocy niech magię z sobą niesie. Pal się więc świeco, dla mego celu – jasna i prawdziwa. Pozwól mi być błogosławionym / błogosławioną, cokolwiek bym robił / robiła”. Wypowiedz tę formułę trzykrotnie, trzymając świecę w dłoniach.
 2. Na świecy, przy użyciu np. wykałaczki wyryj imię osoby, od której wpływów chcesz się odciąć (lub sytuację, czy okoliczność…).
 3. Wbij do świecy siedem gwoździ.
 4. Ustaw świecę na podstawku, pod którym umieść zdjęcie osoby odcinanej. Na podstawku postaw również turmalin i kryształ górski.
 5. Całość okadź dymem z Palo Santo.
 6. Zapal świecę i trzykrotnie wypowiedz poniższe słowa:

” Czarna świeca płomieniem się pali. Gwoździe odpadają – zostajesz (imię osoby, od której się odcinasz) w oddali! Te gwoździe w świece wbite, to Twoje okowy. Dzięki tejże świecy mam siłę odnowy. Niech każdy gwóźdź jeden dzień symbolizuje, tak w ciągu dni siedmiu Ja się wyplątuję!”.

Po wypowiedzeniu w/w inwokacji pozostaw świecę aż do jej całkowitego wypalenia. Gwoździe w ramach upływu czasu będą swobodnie odpadać na podstawek. Należy je zebrać po zakończeniu działania i wbić je w futrynę drzwi wejściowych do swojego domu / mieszkania (siedem gwoździ wbijamy dookoła).

Gwoździe można usunąć nie wcześniej niż po upływie sześciu miesięcy!

Jeśli podoba Ci się ten wpis i jesteś zainteresowany zdobywaniem dalszej wiedzy magicznej w tym takiej, której nie spotkasz w książkach (własne rytuały opracowywane i weryfikowane przeze mnie), zapraszam Cię abyś zapisał / zapisała się do mojego newslettera – jest on dostępny na głównej stronie serwisu Guślarz Polski – lub kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *