Prosty rytuał na nowy 2021 rok.

Minęło siedem dni nowego, 2021 roku. Jako, że “7” podobnie jak “3” jest liczbą magiczną (jestem z nią szczególnie związany, gdyż jestem numerologiczną siódemką) przedstawię Wam bardzo krótki, ale – jak czytam skuteczny rytuał.

Nie jest on moim rytuałem autorskim a jedynie zapożyczonym od znajomej, która sporo czasu spędziła we Włoszech, poznając tamtejszą tradycję magiczną.

Z pewnością rok 2020 nie był dla Ciebie najlepszy – z różnych powodów, głównie przez pandemię wirusa Covid – 19 nie był on dobry dla większości z nas. Dlatego im szybciej “pozbędziesz” się wszystkich nieprzyjemnych wspomnień z nim związanych oraz złych okoliczności, jakie Cię spotkały – tym lepiej.

Wielu z nas, choćby w celach zawodowych korzysta z kalendarza, w którym zapisujemy spotkania służbowe, czy inne – ważne wydarzenia. Rytuał polega na spaleniu ubiegłorocznego kalendarza. Jeśli nie korzystałeś / nie korzystałaś z kalendarza weź czystą kartkę papieru i wypisz na niej najbardziej nieudane miesiące minionego roku. Obwiąż kalendarz lub kartkę czerwoną nicią i zawiąż na niej dziewięć supełków. Zapal białą lub czarną (ta druga będzie lepsza) świecę i od jej płomienia podpal kalendarz lub kartkę papieru. Odłóż do swobodnego spalenia się.

W trakcie tego rytuału myśl o swoich marzeniach i pragnieniach i wymawiaj je na głos patrząc w płomień świecy. Pamiętaj, że rytuały ognia stanowią najbardziej potężne narzędzie magiczne – ogień bowiem jest królem wszystkich żywiołów!

Tak wykonany rytuał odpędzi od Ciebie negatywne wspomnienia i wszelkie niewłaściwe, złe wibracje energetyczne. Świece oczywiście pozostaw aby wypaliła się do końca a popiół i resztki pozostałe po spaleniu oddaj żywiołom – rozsyp na wietrze, zakop w ziemi lub przekaż wodzie.

To wszystko! Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *