Rytuał na pomyślność w zdrowiu i finansach. Pełnia 30.11.2020.

Jak powszechnie wiadomo, zwłaszcza w kręgu osób zajmujących się magią lunarną (księżycową) pełnia jest najlepszym czasem do tego, aby cokolwiek czego pragniemy do siebie przyciągnąć. Ale ta faza Księżyca jest również doskonała do tego, aby pozbyć się niechcianych osób z naszego otoczenia, długów czy problemów finansowych lub problemów zdrowotnych.

Energia pełni Księżyca pozwala nam wykonywać rozmaite rytuały, w tym te, które łączą ze sobą wydawałoby się dwa, całkowicie odmienne bieguny. Przyciąganie i odcinanie.

Nadchodząca pełnia 30 listopada 2020 roku będzie dodatkowo wyjątkowa. Czeka nas bowiem zjawisko półcieniowego zaćmienia Księżyca, co oznacza, że Słońce, Ziemia i Księżyc na krótką chwilę znajdą się w jednej linii.

Nadchodząca pełnia zagości w znaku Bliźniąt, a zatem oznacza to z astrologicznego punktu widzenia odkrycie czegoś zupełnie nowego i potrzebę spojrzenia na ważne dla nas sprawy zupełnie inaczej niż dotychczas. Jest to zatem doskonały moment, aby wykonać rytuał łączny, który przedstawiam Wam poniżej!

  1. Faza Księżyca: pełnia.
  2. Dzień tygodnia (w tym konkretnym przypadku): poniedziałek.
  3. Pora dnia: najlepsza byłaby północ (ponieważ aktualny dzień jeszcze nie minął, a kolejny nadal nie nadszedł… to magiczny czas mocy), ale ze względu na różne okoliczności rytuał zacząć można o godzinie 21:00.
  4. Potrzebne rzeczy: dwie, czyste (nowe) kartki papieru (najlepszy do zapisywania jest papier czerpany, ale można również użyć do tego zwykłych, białych i gładkich kartek), jedna biała świeca (najlepiej z wosku naturalnego, ale równie dobrze nadają się “standardowe” świece z marketu a nawet podgrzewacze!), jedna czarna świeca (tak! musi być czarna!), kadzidło w Waszym ulubionym zapachu (tutaj dowolność: chodzi o pobudzenie zmysłów oraz jak najbardziej pozytywne skojarzenia), kadzielnica lub naczynie do spalania (może być np. głęboka popielniczka).

Przed przystąpieniem do rytuału weź 20 – sto minutową kąpiel z dodatkiem białej soli (oczywiście, może być kuchenna – każda sól ma te same właściwości, więc nie musisz biec do sklepu po jakąś specjalną…). Jeśli nie masz wanny, wejdź pod prysznic a soli użyj jako swego rodzaju peelingu. Zarówno w wannie, jak i pod prysznicem przebywaj 20 minut a następnie umyj dokładnie całe ciało, wizualizując jak wszystkie problemy i negatywne rzeczy w sferach zdrowotnej i finansowej dosłownie zmywasz z siebie.

Ponieważ ten rytuał ma zostać wykonany przez wiele osób należących do chyba najlepszej z grup tematycznych na FB ważne jest, abyśmy wszyscy wykonali go dokładnie w tym samym momencie!

O godzinie 21:00 podpal swoje ulubione kadzidło, a następnie usiądź i weź pierwszą kartkę papieru. Zapisz na niej wszystko, co chcesz osiągnąć w dziedzinie polepszenia swojego stanu zdrowia lub sytuacji materialnej. Pisz konkretnie – nie ogólnikowo. Znacznie lepsze efekty osiągniesz pisząc: ” Od stycznia 2021 roku chcę zarabiać 5000 złotych miesięcznie, co pozwoli mi na zaspokojenie potrzeb moich i mojej rodziny” niż “Pragnę podwyżki!”. Pamiętaj – magia to Ty! A nie możesz trafić w cel, którego nie widzisz… Na zapisanie tej kartki daj sobie 10 minut.

Następnie weź drugą kartkę i w analogiczny do powyższego sposób zapisz wszystkie rzeczy, okoliczności i problemy, których chcesz pozbyć się ze swojego życia. Kieruj się przy tym dokładnie takimi samymi zasadami, jak w przypadku pierwszej kartki. Również na tę część rytuału daj sobie 10 minut.

Dokładnie o godzinie 21:20 zapal białą i czarną świecę. Białą ustaw po swojej prawej stronie, a czarną po stronie lewej. Masz teraz kolejne 10 minut na wizualizację tego, co zapisałeś na obydwu kartkach. Zobacz oczami wyobraźni, jak zmienia się Twoja sytuacja w sferze materialnej i jak polepsza się Twój stan zdrowia. Poczuj się tak, jakbyś miał już określony status czy znacząco polepszył swoje samopoczucie. Przed białą świecą ułóż kartkę życzeń, a przed czarną kartkę z tym, co chcesz aby odeszło.

O 21:30 połóż prawą dłoń na kartce przed świecą białą, a lewą na kartce przed świecą czarną, a następnie wypowiedz:

Pomyślane, zapisane, wykonane! Księżyc w pełni – niech się spełni! Pełnia mocy dla mej pomocy! Światło Księżyca oświetlą mą drogę, to, co przy białej – wszystko to mogę! A kiedy światło Księżyca zgaśnie, wszystko co złe wkoło mnie zaśnie. I bezpowrotnie odejdzie do ziemi, i nie powróci nic co jest w czerni!” – słowa te wypowiedz z pełną mocą trzykrotnie, za każdym razem coraz głośniej i z pełnym przekonaniem.

Następnie podpal kartkę leżącą przed białą świecą od jej płomienia i odłóż aby spokojnie mogła się całkowicie spalić. Dokładnie tak samo zrób z kartką, leżącą przed świecą czarną. Popiół z obu kartek zbierz i oddaj go żywiołom (tutaj dowolność: możesz spłukać w toalecie, możesz rozsypać na wiatr, możesz zakopać w ziemi).

Po wszystkim pozwól, aby świece wypaliły się do końca – zadbaj o ta, aby żadna z nich nie zgasła.

Przedstawiony wyżej rytuał jest mojego autorstwa. Wykonywałem go kilkukrotnie sam, a także wiele razy widziałem w dawnych latach, jak wykonuje go moja babcia. Jest zatem zweryfikowany i bezpieczny. Wiem też (zauważ: wiem, a nie wierzę czy mam nadzieję), że przyniesie Ci korzyści bardzo wymierne w realnym świecie. I jeszcze jedna wskazówka. Pamiętaj, że działania magiczne operują na energiach! Nie oczekuj rezultatów natychmiastowych. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie i dla powodzenia całego rytuału, to po jego zakończeniu całkowicie o nim zapomnieć!

Żyj dalej jak dotychczas, a rezultaty wkrótce Cię zaskoczą!!!

Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *