Rytuał pełni wilczego księżyca. 28.01.2021.

Pełnia wilczego księżyca, przypadająca na dzień 28 stycznia 2021, to pierwsza pełnia w nowym roku kalendarzowym. Jak wszyscy wiemy, pełnia (ale także i nów) to znakomity czas na wymagające największej energii działania magiczne! Muszę w tym miejscu zamieścić jedną, małą uwagę, która być może spowoduje, że narażę się niektórym z Was – nie zwracam kompletnie żadnej uwagi na tzw. “pusty bieg księżyca”! Dla mnie istnieją tylko podstawowe jego fazy, które od prawie 20 lat z powodzeniem wykorzystuje w swoich działaniach magicznych, zarówno indywidulanie (dla siebie), jak i dla moich klientów. Ponadto – istnieją okoliczności, które wymagają działania również bez zwracania uwagi na aktualną fazę księżyca! Pamiętajcie o jednym. Moc jest w Was! Moc rodzi się z wiedzy i ciągłego doskonalenia w praktykach. Jeśli niezbędne są dla Was okoliczności zewnętrzne (pomagające znacznie, ale nie nieodzowne!) lub materiał, z którego np. wykonana jest świeca (bądź jej odpowiedni kolor) to znaczy, że daleko Wam jeszcze do przedsionka doskonałości! Co może powstrzymać wewnętrzną moc? Nic- jeśli jest ona wystarczająco silna! 🙂

Rytuał, który poniżej Wam przedstawię, ułożyłem specjalnie na pierwszą pełnię tego roku. Nie zastanawiajcie się nad słowami inwokacji – zastosowałem w niej moją “prywatną” magię, odnoszącą się do źródeł słowiańskich. Ona działa i to z ogromną mocą!

Do przeprowadzenia rytuału potrzebować będziesz:

  • 3 białe świece
  • 1 monetę 5 zł (lub najwyższy nominał monety w innej walucie)
  • 1 banknot dowolnego nominału (dowolnej waluty, jakiej obecnie używasz)
  • 2 pęczki pietruszki
  • białą sól (tak, może być kuchenna, może być z marketu!)
  • czystą kartkę papieru formatu A4
  • niebieską nitkę, wełnę lub sznurek o długości ok. 20 cm
  • ulubione kadzidło (proponuję o zapachu trawy cytrynowej)

Kartkę papieru podziel na tyle części, ile intencji chcesz zawrzeć w działaniu (rytuale). Przykład: chcesz mieć dobre zdrowie, więcej pieniędzy i wymarzonego partnera / partnerkę – podziel kartkę na trzy części (dowolnym układem) i każdą część zatytułuj – np. zdrowie, bogactwo, miłość (lub pożądanie, etc.).

W każdej części kartki wypisz co chcesz osiągnąć – np. zdrowie: poprawa zdrowia, wyjście z choroby, itp.

UWAGA: ponieważ pełnia przypada we czwartek, jest to planetarny dzień Jowisza. Najlepsze efekty działań w zakresie zdrowia dotyczyć będą spraw związanych z układem trawiennym, płucami i wątrobą. Jowisz sprzyja również sprawom, które związane są z duchowością, podróżami czy rozwojem. Warto zatem wzmocnić energetykę tej planety podczas pełni w wyżej wymienionych zakresach.

Kiedy ukończysz spisywanie intencji na kartce, zapal trzy białe świece i ustaw je w trójkąt tak, aby pomiędzy nimi zmieściła się zapisana przez Ciebie kartka.

Ponieważ jednym z głównych elementów (jeśli nie głównym, od którego praktycznie wszystko jest zależne) naszych zmagań są pieniądze, połóż na kartce papieru banknot a na nim monetę. Wokół całości usyp krąg z białej soli, co ma za zadanie zabezpieczenie przed wpływem nieoczekiwanych energii (niekoniecznie pozytywnych).

Weź dwa pęczki pietruszki (pietruszka od czasów starożytnego Rzymu uznawana jest za źródło mocy i bogactwa) i połam je w ręce najdrobniej, jak się da. Posyp nią kartkę i leżące na niej – banknot i monetę.

Zapal ulubione kadzidło (polecam to o zapachu trawy cytrynowej, ale jeśli nie masz, może być dowolne – np. lawenda, dostępna w każdym supermarkecie).

Rytuał jest zbiorowy. Im więcej osób do niego przystąpi, tym większa moc będzie do naszej dyspozycji!

Dokładnie o 21:21 usiądź twarzą do świec (przodem do całej “instalacji”). Spójrz na ich płomień. Zwróć uwagę, czy palą się spokojnie, czy np. płomień drży. Zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzała oraz, aby w pomieszczeniu, w którym pracujesz nie było żadnych przeciągów. Wycisz umysł, a następnie trzykrotnie wyszeptaj (tak – wyszeptaj!) następujące słowa:

” Jak na górze, tak na dole. Jak na dole, tak na górze. Kreuję mój własny wszechświat, zgodnie z moją wolą i bez szkody dla nikogo. Ojcze Księżycu, Matko Srebrnego Globu – stworzeni przez Źródło – Wszystko we wszystkim. W imię Trzech i z mocą Jednego. Żywioły Ziemi wzywam Was! Święty Ogniu – wypal chorobę, samotność i biedę. Święta Wodo – oczyść mnie ze wszystkiego, co złe i utop me smutki. Święta Ziemio – pogrzeb troski i problemy. Odżywiaj ziarno sukcesów i powodzenia oraz dobrobytu w każdej dziedzinie mojego życia. Niechaj Wiatr niesie te słowa i złączy je z mocą pozostałych! Księżycu w pełni – oświeć mnie i bądź mi światłem na drodze życia. Wskaż drogę właściwą, abym błędu nie popełnił / nie popełniła. Proszę Cię o zdrowie, dobrobyt materialny i szczęście w miłości oraz doskonałe stosunki międzyludzkie. Powstałeś ze Źródła wszystkiego. Źródła, które stało się zasadą praw i jest obecne we wszystkim. Obdarz mnie swoją mocą, abym osiągnął / abym osiągnęła wszystko to, o co proszę. Tak niechaj się stanie!”.

Kiedy trzykrotnie wypowiesz słowa mocy, weź monetę i banknot i schowaj je do portfela (nie wydawaj ich przez najbliższe 30 dni!), a kartkę zwiń w rulon tak, aby nie wypadła z niej pokruszona wcześniej pietruszka. Obwiąż rulon niebieską nicią, wełną lub sznurkiem, zawiązując na nim 9 supełków. Świece pozostaw do całkowitego wypalenia.

Kolejnego dnia zbierz resztki świec i razem z rulonem zakop w ziemi najbliżej miejsca Twojego zamieszkania.

Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś!

Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *